czwartek, 28 czerwca 2012

Tanecznym krokiem przez świat,czyli nowy film MattaPamiętacie Matta? Jeżeli nie, to polecam zajrzeć tutaj - Matta sposób na życie


Tydzien temu powstał nowy fim Matta, niestety przegapiłam jego pobyt w Szkocji, a raczej za późno dowiedziałam się o jego istnieniu.

Nie wiem jak on to robi, ale jak patrzę na jego taneczne wyczyny to mam gęsią skórkę i łezkę w oku.
To pewnie za sprawą świetnej muzyki i tym radosnym ludziom.

Polecam gorąco!Film dodany tydzień temu ,a obejrzało go już ponad 2 mln ludzi!4 komentarze:

 1. Dla mnie ten chłopak powinien dostać "Nobla" za pokazywanie światu, że wszyscy ludzie na świecie są tacy sami :) Wszystkim niezależnie od rasy, wyznania należy się to samo - radość ze swojego życia i radość z mieszkania na tej samej planecie :) Szacunek i ... taniec :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze to ująłeś Adam..:)Poprzez zwykły taniec pokazał, że jesteśmy tacy sami bez względu na religie czy kolor skóry, to tylko politycy i pieniądze mieszają nam w głowach..:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Sznupciu kochana Ty moja! Ja tam od początku coś czułam, że mamy sporo wspólnego. Uwielbiam Matta absolutnie od jakichś paru lat i jednym z moich życiowych marzeń jest zatańczyć u jego boku jako jeden z milionowych "statystów" :) Łezka w oku? Ja to ryczę jak bóbr z radości oglądając kolejne filmiki i nigdy nie mogę przestać odtwarzać ich w koło... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj to trzymam kciuki, zeby kiedyś nam się udało zatańczyć u boku Mata..:)

  OdpowiedzUsuń